+48 575 365 784 miedzybrodzie.net@gmail.com

Parki Rozrywki Inwałd

Wycieczka 1-dniowa - Żywiec, Szczyrk, Salmopol, Wisła, Istebna, Koniaków.

PARKI ROZRYWKI W INWAŁDZIE
4W1
Bilety do obiektów opisanych poniżej są 2-dniowe (dwa następujące po sobie dni) i obejmują 4 parki tematyczne oraz jednorazową wycieczkę do Mini Zoo.

Park Miniatur “Świat Marzeń” – kto z nas nie marzy o podróży dookoła świata?! Teraz jest to możliwe w jednym, niesamowitym miejscu! Przeniesiemy się do przepięknej Wenecji i zobaczymy Plac, Bazylikę oraz Dzwonnicę Św. Marka w skali 1:10. Ujrzymy także Bramę Brandeburską, mur Chiński czy egipskie piramidy. Zwiedzenie wszystkich kontynentów jest możliwe w jeden dzień! Nie zapominajmy o pięknych polskich zabytkach, które znajdują się w wydzielonej strefie. Świetną rozrywką dla najmłodszych będzie Lunapark, w którym czeka na nich spływ dziką rzeką, diabelski młyn, kino 5D i wiele innych atrakcji.

Park Dinozaurów i Rozrywki “Dinolandia” – to właśnie tutaj można cofnać się do czasów prehistorycznych i zobaczyć groźne stwory, takie jak Mamenchizaur czy Tyranozaur Rex, z bliska! W Parku znajduje się jedyna w Europie kolekcja dinozaurów, prosto ze Stanów Zjednoczonych. W Dinolandii można także wędrować po Jaskini Tajemnic, odkryć prastare organizmy przy stanowisku paleontologicznym i poskakać na trampolinie. W tematycznej restauracji DINO odpoczną Państwo po niesamowitym zwiedzaniu i skosztują przepysznych dań.

Park Średniowieczny Warownia – jest miejscem, które przenosi nas do średniowiecznych czasów – XV w. Znajdujący się na kamienistym wzniesieniu gród, otoczony jest drewnianymi balami. Na dziedzińcu warowni umiejscowiona jest m.in. sala tortur, zbrojownia, komnata damy i Park Ruchomych Smoków. Zwiedzający mogą poznać tajniki średniowiecznego rzemiosła, czyli garncarstwa i szycia, a także spróbować w nich swoich sił. Niesamowitą przygodą będzie laserowy paintball w otoczeniu rycerzy i smoków w podziemiach zamku.

Ogród Jana Pawła II – to 3-hektarowy obraz stworzony z ok. 20 tys. rodzajów przepięknych roślin, które przedstawia postać Papieża oraz bazylik w Watykanie i Wadowicach. Podczas spaceru alejkami, których długość wynosi w sumie aż 8 km, można poznać biografię i niesamowite fakty z życia Karola Wojtyły. Ogród stanowi miejsce pamięci oraz wiedzy o Papieżu Polaku.

Gratis:
Mini Zoo Kucyk – w mini zoo zobaczyć można nietuzinkowe gatunki zwierząt, takie jak zebu, strusie emu, żurawie koroniaste czy kangury benetta. Możemy nakarmić je specjalnie przygotowaną karmą. Czekają tu także inne atrakcje, m.in trasy do jazd konnych oraz rowerowych, wioska indiańska oraz plac zabaw. To wszystko znajduje się w pięknym położeniu, na pagórkach tuż przy Beskidzie Małym. Do mini zoo dojeżdża specjalna kolejka spod parku w Inwałdzie.

Koszt wycieczki: 65 zł/os
Cena obejmuje:
– opiekę pilota
– ubezpieczenie NNW
– autobus o podwyższonym standardzie

+ bilet wstępu (kompleks 4 Parków Tematycznych + przejażdżka kolejką do Mini Zoo)
* normalny: 71,25 zł
* ulgowy: 61,75 zł
* bilet rodzinny 2+2: 247 zł
* dziecko do 90 cm wzrostu: 0,95 zł